مقایسه ایران سیاسی استان قم تروریستی

مقایسه: ایران سیاسی استان قم تروریستی عملیات تروریستی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هدفم کسب پیروزی‌های بیش‌تر است / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید هدفش در این تیم کسب پیروزی‌های هر چه بیش‌تر است.

هدفم کسب پیروزی‌های بیش‌تر است / برانکو

برانکو: هدفم کسب پیروزی های بیش تر است

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هدفش در این تیم کسب پیروزی های هر چه بیش تر است.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین عصر شنبه پرسپولیس راجع به دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی اظهار کرد: بازی با تراکتور نخستین دربی بزرگ ما بود؛ با تیمی بازی کردیم که سال قبل سوم شد و از تیم های قدرتمند لیگ محسوب می شود. بازیکنان ما هم اراده و بزرگی خودشان را نشان دادند که از هیچ تیمی نمی ترسند حتی اشتباه شجاع خلیل زاده هم هیچ خللی در تیم ما ایجاد نکرد. این روح تیمی ما بود که باعث شد ببریم و با استحقاق در برابر تراکتور به پیروزی برسیم. تراکتوری ها هم چند وقت داشتند ولی ما برد بزرگی به دست آوردیم.

هدفم کسب پیروزی‌های بیش‌تر است / برانکو

برانکو راجع به حضورش در یک موسسه خیریه هم گفت: امروز به دیدار از یک موسسه که چند کودک بی سرپرست را اداره می کند، رفتیم. ما به دعوت یک روحانی بسیار خوش اخلاق به این موسسه رفتیم که ایشان زحمات زیادی جهت این کودکان می کشند حتی اموال شخصی اش را جهت این کودکان هزینه کرده است.

برانکو در پاسخ به سوالی راجع به پرونده مانوئل ژوزه هم گفت: این گونه پرسشها را از من نپرسید چراکه من برانکو ایوانکوویچ هستم و به من ارتباطی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید هدفش در این تیم کسب پیروزی‌های هر چه بیش‌تر است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه صحبت هایش راجع به بازی هفته آینده تیمش در برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم گفت: نفت تغییرات زیادی داشته هست. آن چیزی هم که در کنفرانس خبری هم گفتم نفت آقای درخشان و آقای خورشیدی تیم بسیار خوبی را مهیای بازی خواهند کرد. آن ها استارت خوبی تا به حال زده اند. بازی پیش روی ما کاملا متفاوت خواهد بود و می دانیم که کار مشکل پیش رو داریم.

برانکو راجع به صحبت های یک خبرنگار تبریزی هم گفت: آن ها هواداران تراکتور هستند و دوست دارند تیم ارزش برنده شود مخصوصاً هنگامی که برابر پرسپولیس قرار می گیرند. من به این پرسشها منفی نگاه نمی کنم. فضا بسیار خوب بود و بیش از ۵۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه آمده بودند. هواداران هم تیم خودشان را تشویق کردند و همه جای دنیا بعضاً پرسشها حاشیه یی رخ می دهد.

او در ادامه راجع به اوضاع مصدومان پرسپولیس هم گفت: فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه با مصدومیت جزئی مواجه هستند. سیدجلال حسینی هم امروز به طور کامل با ما تمرین کرد.

هدفم کسب پیروزی‌های بیش‌تر است / برانکو

یکی از خبرنگاران در این مصاحبه از برانکو پرسید شما در ۶۶ بازی که هدایت پرسپولیس را برعهده داشتید، ۱۳۶ امتیاز گرفته اید، نظرتان راجع به این آمار چیست؟ که برانکو پاسخ داد: باید اعتراف کنم خیلی این پرسشها آماری را حساب نمی کنم. نشانه مهم تیم من پیروزی برابر حریفان است ولی خوشحالم که توانسته ایم بیش از ۸۰ درصد امتیازات را به دست بیاوریم.

واژه های کلیدی: برانکو | پیروزی | تراکتور | تراکتور | پرسپولیس | تراکتورسازی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs