مقایسه ایران سیاسی استان قم تروریستی

مقایسه: ایران سیاسی استان قم تروریستی عملیات تروریستی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی فعالیت 1200 ماشین و 163 سایت برف‌روبی شهرداری در تهران/ گرمخانه‌ها آماده اسکان خیابان‌خوابها ، شهردار تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: ۱۲۰۰ خودوری برف‌روب، ۲۰۰۰ کارگر، ۱۶۳ سایت برف‌روبی و ۳۵۰۰ مخزن شن در پایتخت کشور عزیزمان ایران از شب گذشته کار خود ر

فعالیت 1200 ماشین و 163 سایت برف‌روبی شهرداری در تهران/ گرمخانه‌ها آماده اسکان خیابان‌خوابها ، شهردار تهران

شهردار تهران: فعالیت 1200 ماشین و 163 سایت برف روبی شهرداری در تهران/ گرمخانه ها آماده اسکان خیابان خوابها

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: ۱۲۰۰ خودوری برف روب، ۲۰۰۰ کارگر، ۱۶۳ سایت برف روبی و ۳۵۰۰ مخزن شن در پایتخت کشور عزیزمان ایران از شب گذشته کار خود را جهت امدادرسانی در شب برفی پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع کرده اند.

به گزارش ایسنا، محمد علی نجفی در یک برنامه تلویزیونی اظهار کرد: از روز گذشته گرمخانه ها و بعضی اماکن که می شد به عنوان گرمخانه از آنها استفاده کرد در حالت آماده باش هستند تا به علت سرما کسی بیرون درخیابان ها نماند. تا امروز صبح از این نظر مشکلی نداشتیم و تعدادی از همشهریان با کمک شهرداری در گرمخانه ها اسکان داده شدند. از ساعت ۸:۳۰ شب که بارش برف شروع شد ۱۲۰۰ خودروی برف روب ، ۲۰۰۰ کارگر، ۱۶۳ سایت برف روبی و ۳۵۰۰ مخزن شن در آماده باش کامل بودند؛ این دستگاهها به علت آینده نگری های هواشناسی کار خود را در کنار پلیس راهور شروع کرده بودند.

فعالیت 1200 ماشین و 163 سایت برف‌روبی شهرداری در تهران/ گرمخانه‌ها آماده اسکان خیابان‌خوابها ، شهردار تهران

وی با بیان اینکه در حال حاضر اطلاع دقیقی از مصدومیت ها نداریم گفت: تاکنون مسئله ای به جز تردد خودروها وجود نداشته است که بخشی از آن طبیعی و بخشی هم به ضعف امکانات ما برمی گردد.

نجفی ادامه داد: از ابتدای شروع برف پاکسازی خیابان ها شروع شد، ولی سرعت بارش اوج بود. در حال حاضر از سمت غرب به سمت پایتخت کشور عزیزمان ایران به خصوص مسیر تهران- کرج و بعضی بزرگراهها مانند فتح، لشکری، آزادگان، همت و حکیم کمی مسئله وجود دارد. از روز گذشته تا امروز ۲۰۰۰ کارگر که بعضی از آنها شیفت خود را نیز عوض نکرده اند مشغول خدمت رسانی هستند. به شهروندان توصیه می کنیم اگر کار مهم ندارند از منزل خارج نشوند؛ چون در رفت و آمد وسایل نقلیه عمومی، اختصاصی و آژانس های مسافربری مسئله وجود دارد و تعدادی از آنها کار نمی کند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: ۱۲۰۰ خودوری برف‌روب، ۲۰۰۰ کارگر، ۱۶۳ سایت برف‌روبی و ۳۵۰۰ مخزن شن در پایتخت کشور عزیزمان ایران از شب گذشته کار خود ر

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین اضافه کرد: در حال حاضر روی درختان برف سنگینی نشسته است و احتمال شکستن درختان وجود دارد. زیر بعضی از آنها نیز ماشین پارک شده است است؛به همین علت از جوانان درخواست می کنم زمانی که هوا بهتر شد به آرامی برف روی درختان را بتکانند تا از شکسته شدن درختان جلوگیری شود. ماموران شهرداری در همه مناطق این کار را انجام میدهند، ولی اگر مردم هم کمک کنند موثرتر است.

واژه های کلیدی: ایران | تهران | کارگر | درختان | شهردار | شهرداری | شهردار تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs